User Name

Password

Info New or Forgotten?

Tennispark Welgelegen > Competitie > KNLTB

Competitie opstellingen

Competitie opstellingen

Landelijke Voorjaars Competities

Gemengd

Landelijk Gemengd 2020

Rijshaeghe 1 Gemengd zondagIKNLTB

Stan van der Gaag [c] 6/6
Rik Belgraver 6/6
Flor Dalsem 5/6
Rani Malhoe 4/5
Kim van Otterloo 6/6
Dannick van der Vaart 6/6

Heren

Landelijk Heren 2020

Rijshaeghe Heren 1 zondagIKNLTB

Luca de Wit [c] 6/6
Auke Kervezee 6/6
Mark Tabaksblat 6/7
Adriaan de Vreeze 6/7

Senioren Gemengd

Zomeravond Gemengd 17+ 2020

Rijshaeghe I

Sander van Houten 8/7
Liesbeth Jorna-Hus 7/7
Cobbe van der Vuurst de Vries 7/7
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone 7/6

Rijshaeghe 2I

Nicolette Arenz 7/7
Philip van Bree 8/8
Sean Kneppers 7/7
Desiree Kneppers-van Kuijeren 8/8

Junioren

Landelijk Junioren Gemengd 13 t/m 17 jaar zondag 2020

Rijshaeghe 1 Gemengd tot 17IKNLTB

Jonas Kool [c] 8/8
Daniel Bazan 8/7
Bonny Klop 7/8
John van Otterloo 7/7
Zoé Stap 8/7

Junioren

Landelijk Junioren Gemengd 11 t/m 14 jaar zondag 2020

Rijshaeghe 1 Gemengd 11 tot 14IKNLTB

Sophie Verspaget [c] 8/7
Noa van den Berg 7/7
Brent Dekkers 7/7
Puk van Diemen 7/8
River de Haas 8/7
Jasmijn Luneman 8/8
Floris de Wit 8/7

Rijshaeghe 2 Gemengd 11 tot 14IKNLTB

Sidney van der Burgh [c] 8/8
Tommy Janssen 8/8
Lenny Klein 8/8
Quinn Koutstaal 8/8
Frederika Peerlings 8/8

Rijshaeghe 3 Gemengd 11 tm 14 IKNLTB

Niels Doejaaren 8/8
Lara Oliveira Nunes 8/8
Jimi van Raam 7/8

Regionale Competities Zuid Holland

Senioren Gemengd

Zuid Holland Gemengd 17+ Zaterdag 2020

Rijshaeghe 1 Gemengd Za IKNLTB

Astrid Beentjes [c] 6/6
Remko van Gemmert 7/7
Eline Post 7/6
Glenn Teunissen 8/7

Rijshaeghe 2 Gemengd Za IKNLTB

Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone [c] 7/6
Marcel Bijkerk 7/6
Eric Delacour 7/6
Dineke van Herk 7/6
Inge Koot 8/8
John Muis 7/7

Rijshaeghe 3 Gemengd Za IKNLTB

Marie-Louise van der Arend [c] 8/7
Christiaan Oud 7/7
Anthon van de Sande 8/8
Vivienne de Sonneville 6/6

Rijshaeghe 4 Gemengd Za IKNLTB

Jolanka Philipse [c] 7/7
Max Assenberg 8/8
Guido Kersten 8/8
Pauline Roels 6/6
Sanne de Viet 7/7
Louw van der Voort 8/7

Rijshaeghe 5 Gemengd Za IKNLTB

Dorothée Meijer [c] 8/8
Martijntje Bakker 8/8
Hajo de Boer 7/7
Benno Deij 8/8
Aynur Karabocek 8/8
Maaike Loskamp 8/8

Rijshaeghe 6 Gemengd ZaIKNLTB

Yvonne Verhoeven [c] 8/7
Steven Jager 8/8
Norma Peters 8/8
André Pieper 8/8
Danielle Spaans 8/8

Rijshaeghe 7 Gemengd Za IKNLTB

Robin van Veen [c] 8/8
Arjen Hartman 8/8
Alex Hidding 9/9
Stephanie Kortleve 8/8
Kirsten van der Linden 8/8
Sanne van der Worm 8/8

Senioren Gemengd

Zuid Holland Gemengd Dubbel 17+ Vrijdagavond 2020

Rijshaeghe 1 MIX VrIKNLTB

Wilja de Ru - Egberts [c] 8/8
Maaike Loskamp 8/8
André Pieper 8/8
Peter de Ru 8/8

Senioren Heren

Zuid Holland Heren 17+ Zaterdag 2020

Rijshaeghe 1 Heren ZaIKNLTB

Mark Stokkers [c] 5/5
Eeuwout Bauer 7/7
Mark Golubew 8/7
Frank Juyn 7/6
Miron Mimica 7/8
Jordi Penning 8/6
Martijn Spiering 6/5

Rijshaeghe 2 Heren Za IKNLTB

Thomas Kortleve [c] 6/6
Jelle Ooms [c] 6/6
Yorick de Groot 6/6
Mark Houtman 6/6
Wouter van der Meer 7/6
Fabian Scheffers 5/7
Reinout de Vries 6/7

Rijshaeghe 3 Heren Za IKNLTB

Marc Steiger [c] 7/7
Peter van Dam 7/8
Niels Groot 8/8
Eddy Isado 7/8
Martin Partyka 8/9
Remco van der Veen 8/8

Rijshaeghe 4 Heren Za IKNLTB

Remko Veenman [c] 8/8
Martin de Bruijn 8/8
Michel van der Geld 8/8
Pim van Haaster 7/7
Martin Harteveld 9/8
Ronnie Hendriks 7/7

Rijshaeghe 5 Heren Za IKNLTB

John Campfens [c] 8/8
Andre Baijens 8/8
Sander Houdijk 8/8
Maurice Mooiman 8/8
Erik van Santen 8/8
Pepijn Swarte 9/8

Rijshaeghe 6 Heren Za IKNLTB

Martijn Exmann [c] 7/8
Wing Kan Chung 9/9
Paul Corten 9/9
Niels Hoogenboom 9/9
Floris Roos 8/8

Rijshaeghe Heren Za ?I

Senioren Heren

Zuid Holland Heren 35+ Zaterdag 2020

Rijshaeghe 1 Heren 35+ Za IKNLTB

Ruud Spitsbaard [c] 7/7
Fred Bosman 8/7
Arthur Brussée 7/7
Rik Coelman 6/6
Cock Schaap 7/7
Piet Verhappen 7/6
Ben de Witt 7/7

Senioren Heren

Zuid Holland Heren Dubbel 17+ Vrijdagavond 2020

Rijshaeghe 1 HD VrIKNLTB

Raymond Krul [c] 7/7
Martin van der Heijden 6/6
Edwin van Houts 6/6
Erik Swart 6/7
Marc van Zundert 5/6

Rijshaeghe 2 HD VrIKNLTB

Kees Peterse [c] 8/8
Maarten Akerboom 7/7
Erwin Bogaards 9/7
Yuri Peers 8/8

Senioren Dames

Zuid Holland Dames 17+ Zaterdag 2020

Rijshaeghe 1 Dames Za IKNLTB

Wendy van der Kruk [c] 5/4
Brenda Blok 5/5
Ilse Kersten 5/5
Mandy Mackaay 7/5

Senioren Dames

Zuid Holland Dames Dubbel 17+ Vrijdagavond 2020

Rijshaeghe 1 DD Vr IKNLTB

Lies Harmsen [c] 8/7
Karin Buskens-de Knegt 8/6
Will van Hoogenhuijze-Mulder 7/6
Ellen Houdijk 7/6
Debby Lie 7/6
Coby van Seters 5/5

Rijshaeghe 2 DD Vr IKNLTB

Bianca Bal-van der Zalm [c] 8/7
Emmy van Beek 8/8
Debbie van Stokhem 8/8
Madeleine Tent 8/8

Rijshaeghe 3 DD Vr IKNLTB

Marja van Antwerpen [c] 8/8
Tahera van Dam-Aziz 8/8
Renata Heijmans 8/8
Hanny Oltmans 8/8
Sylvia Streur 8/8

Rijshaeghe 4 DD Vr IKNLTB

Irene Martini [c] 8/8
Michelle Kortekaas 8/8
Fleur van Ziane-van Daalen 8/8

Rijshaeghe 5 DD Vr IKNLTB

Chantal Moreau-Peeters [c] 8/8
Irene van den Brink 8/8
Annemarie Kloos-Stegeman 9/8
Marissa Koopmans 8/8
Grijtsje Sleijster 8/8
Tessa van Wijlen 8/8

Senioren Dames

Zuid Holland Dames Dubbel 17+ Donderdagochtend 2020

Rijshaeghe 1 DD Do IKNLTB

Mary van der Sprong [c] 6/5
Marina Dalhoumi-Bijning 6/7
Will van Hoogenhuijze-Mulder 7/6
Coby van Seters 5/5
Ineke de Vreede 6/6

Tenniskids

Tenniskids GROEN

Tenniskids GROEN zondag voorjaar 2020

Rijshaeghe 1 Groen 1IKNLTB

Juliette Driessen [c] 8/8
Minke Brand 8/8
Nicci van der Helm 8/8

Rijshaeghe 2 Groen 1IKNLTB

Sanne Taal [c] 8/8
Madelief van der Geld 8/8
Thijs Lief 8/8
Mandy Taal 8/8

Rijshaeghe 3 Groen IKNLTB

Iann Yeung [c] 8/8
Roos van Diemen 8/9
Gabriel Gouws 8/8
Sil Preuninger 8/9

Rijshaeghe 4 Groen IKNLTB

Vasil Yaramov [c] 8/8
Alex Baramov 8/8
Nikola Yaramov 8/8

Reserves

Reserve

Reserve voorjaarscompetities 2020

Rijshaeghe ReserveI

Nicolette Arenz 7/7
Jos Bruns 8/8
Gérard Carlier 8/7
Hans van Eechoud 8/7
Johann Geerman 8/9
Maartje Groot 8/8
Liesbeth Jorna-Hus 7/7
Hans Meskes 8/8
Diana van Niel 5/6
Ton Oude Nijhuis 8/8
Margriet Procee 8/8
Marion de Ru 8/8
Erica Visser-Scharree 8/7
Cobbe van der Vuurst de Vries 7/7
Niels de Water 7/8