User Name

Password

Info New or Forgotten?

Tennispark Welgelegen > Toernooien > Herfsttoernooi

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE 5 : Herenenkel 5
  HE 6 : Herenenkel 6
  HE6 35+ : Herenenkel 6 35+
  HE 7 : Herenenkel 7
  HE7 35+ : Herenenkel 7 35+
  HE 8 : Herenenkel 8
Herendubbel HD 5 : Herendubbel 5
  HD 6 : Herendubbel 6
  HD 6 35+ : Herendubbel 6 35+
  HD 7 : Herendubbel 7
  HD 7 35+ : Herendubbel 7 35+
  HD 8 : Herendubbel 8
Damesenkel DE 5 : Damesenkel 5
  DE 6 : Damesenkel 6
  DE6 35+ : Damesenkel 6 35+
  DE 7 : Damesenkel 7
  DE7 35+ : Damesenkel 7 35+
  DE 8 : Damesenkel 8
Damesdubbel DD 3 : Damesdubbel 3
  DD 5 : Damesdubbel 5
  DD 6 : Damesdubbel 6
  DD 6 35+ : Damesdubbel 6 35+
  DD 7 : Damesdubbel 7
  DD 7 35+ : Damesdubbel 7 35+
  DD 8 : Damesdubbel 8
Gemengddubbel GD 5 : Gemengddubbel 5
  GD 6 : Gemengddubbel 6
  GD 6 35+ : Gemengddubbel 6 35+
  GD 7 : Gemengddubbel 7
  GD 7 35+ : Gemengddubbel 7 35+
  GD 8 : Gemengddubbel 8

FINALES

HE 5 Rinze Laan (2) - Thomas Kortleve 7-6 6-0
HE 6 Rik Belgraver - Frank van Herpen 4-6 6-0 6-4
HE6 35+ 1. Peter Brest van Kempen   2. Sasha Pavicic  
HE 7 Diego Wille (3) - Bart van der Spek (1) wo
HE7 35+ Martijn van der Pot (1) - John Muis 6-4 6-3
HE 8 Michiel Nieuwpoort - Brice Armel Amegankpoe 6-3 7-5
HD 5 1. Björn Nieboer/ Jeroen van Hooijdonk   2. Bert Bruin/ Aniel Ramdien  
HD 6 1. Jesper Kies/ Erik van den Nouweland   2. Rik Belgraver/ Luca de Wit  
HD 6 35+ 1. Jeroen van der Cammen/ Ronald de Gruijter   2. Shahram Nezhand/ Mark Ekkers  
HD 7 Matt Permentier/ Jonathan Bakker (2) - Bart van Ommen/ Tom Diederen 6-2 6-1
HD 7 35+ Dylan Timisela/ Mike Siegers (1) - Michael Prins/ Jeroen Loosbroek (2) 6-4 6-3
HD 8 Bert Bentvelsen/ Gerard Mijnarends - Hilbrand Does/ Maurice Bakker (2) 6-2 6-3
DE 5 Rani Malhoe (1) - Marjolein Halve 6-0 6-1
DE 6 Ayesha Malhoe (1) - Marjolein Halve (2) 6-3 6-1
DE6 35+ 1. Anneke Wieman   2. Petra van der Zwan  
DE 7 1. Danitsja Verwoerdt   2. Samantha Ammerlaan  
DE7 35+ Kim Zuiderwijk (3) - Jasmijn Moerman 6-7 7-5 7-6
DE 8 Anouk van Gool (1) - Heleen Andresen (2) 7-5 6-4
DD 3 1. Marloes Versteeg/ Laura Mulders   2. Wendy van der Kruk/ Nikki de Kloet  
DD 5 1. Mariëtte van Nieuwkerk/ Mirjam Kester   2. Ina Lenssen-Wairata/ Petra van der Zwan  
DD 6 1. Rani Malhoe/ Ayesha Malhoe   2. Eline Post/ Vivienne de Sonneville  
DD 6 35+ 1. Liesbeth Jorna-Hus/ Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone   2. Angela Uytdewilligen/ Anita Scholten Kornegoor  
DD 7 1. Tineke Arends/ Fonnie Arends   2. Annie Houdijk/ Cathinca Doove  
DD 7 35+ Mieke Haaksma/ Jasmijn Moerman - Cynthia Boek/ Anne-Marie Schutte-Jeekel (3) 6-2 7-5
DD 8 Danielle den Elzen/ Yvonne Verhoeven (1) - Laura Roth/ Claudia Jansen-Stoks (2) 7-5 7-5
GD 5 1. Emma van Amerongen/ Sander Captijn   2. Remy Tjoen-A-Choy/ Astrid Beentjes  
GD 6 1. Dannick van der Vaart/ Medy Permentier   2. Louw van der Voort/ Pauline Roels  
GD 6 35+ 1. Ward Oranje/ Saskia Tonkes   2. Lidewij Metzelaar/ Niels Suijker  
GD 7 Annemarie Brinksma/ Pieter Bosma - Maarten van der Kooij/ Sophie Rijntjes 1-6 6-2 7-6
GD 7 35+ Martijn van der Pot/ Kim Zuiderwijk (4) - Deborah Tuit/ Ron van Aalst (2) wo
GD 8 Lionne Duran/ Roel Duran - Marianne Rosenveldt/ Arthur van Riet 6-3 6-3

Volg het toernooi LIVE met onze APP WELGELEGEN TENNISPARK

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.