logo Tennispark Welgelegen
Onderlinge zondagcompetitie 2020
zondag 5 januari 2020 t/m zondag 1 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel PO A PO B
Programma
zo 5 jan zo 19 jan zo 2 feb alle data
Schema delen
Zondag poule A   Zondag poule B   v

Zondag poule A

 

Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande  (1)

Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water 

Thea Arkes /
Marja van Antwerpen /
Stefan Arkes /
Gérard Carlier 

Philip van Bree /
Petra Kootkar /
Sylvia Streur /
Albert de Visser 

Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande  (1)

 

1-7 1-7 4-3 4-3 2-5 3-2 3-4 3-3   

4-4 6-1 8-0 7-0 4-3 3-4 5-2 3-2   

Zo 02/02 14:00 

Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water 

 

 

Zo 02/02 14:00 

4-4 5-1 4-4 5-1 5-1 5-4 6-3 5-1   

Thea Arkes /
Marja van Antwerpen /
Stefan Arkes /
Gérard Carlier 

 

 

 

4-3 2-6 3-5 1-7 3-6 2-5 5-3 7-1   

Philip van Bree /
Petra Kootkar /
Sylvia Streur /
Albert de Visser 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Mandy Mackaay /
Eline Post /
Christiaan Oud /
Niels de Water 
4 23 9 73 40 2 0 0
2 Brenda Blok /
Sander van Houten /
Astrid Beentjes /
Anthon van de Sande 
2 20 12 61 50 1 0 1
3 Philip van Bree /
Petra Kootkar /
Sylvia Streur /
Albert de Visser 
2 12 20 55 66 1 0 1
4 Thea Arkes /
Marja van Antwerpen /
Stefan Arkes /
Gérard Carlier 
0 9 23 43 76 0 0 2

^^

Zondag poule B

 

Jolanka Philipse /
Sanne de Viet /
Max Assenberg /
Pauline Roels /
Guido Kersten  (2)

Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo 

Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone 

Peter van Dam /
Tahera van Dam-Aziz /
Zynta van Halem 

Jolanka Philipse /
Sanne de Viet /
Max Assenberg /
Pauline Roels /
Guido Kersten  (2)

 

3-6 3-6 1-6 3-5 3-5 3-6 4-5 2-6   

3-5 3-5 4-1 1-7 5-3 5-3 2-7 2-5   

Zo 02/02 14:00 

Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo 

 

 

Zo 02/02 14:00 

4-2 5-4 7-1 4-5 4-3 3-2 7-2 5-3   

Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone 

 

 

 

6-3 2-5 7-1 6-2 3-3 6-1 4-3 3-5   

Peter van Dam /
Tahera van Dam-Aziz /
Zynta van Halem 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Angela van Otterloo /
John van Otterloo /
Kim van Otterloo /
John sr. van Otterloo 
4 30 2 84 44 2 0 0
2 Liesbeth Jorna-Hus /
Michel Jorna /
Cobbe van der Vuurst de Vries /
Reneé van der Vuurst de Vries-Grappone 
4 21 11 73 48 2 0 0
3 Peter van Dam /
Tahera van Dam-Aziz /
Zynta van Halem 
0 7 25 45 76 0 0 2
4 Jolanka Philipse /
Sanne de Viet /
Max Assenberg /
Pauline Roels /
Guido Kersten 
0 6 26 47 81 0 0 2

^^

Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 29 Januari 2020 00:56 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D